Přeskočit na obsah

O nás

Jsme malá česká rodinná firma, která se zabývá výrobou dekorativního kamene 3D tiskem pod značkou epsSTONE. Díky 3D tisku jsme docílili, aby náš výrobek byl velmi věrohodnou imitací pravého kamene. Na trhu jsme od roku 2016 a za tu dobu jsme prodali a vyrobili tisíce metrů obkladů a obsloužili stovky klientů.

Jsme menší firma s omezenou výrobní kapacitou a nemusíme mít skladem všechen sortiment. Proto je lepší objednávat fasádní kámen pokud možno s předstihem.

Ke každému zákazníkovi přistupujeme stejně profesionálně, ať již kupuje jeden nebo sto metrů čtverečních.

Spokojenost naších zákazníků je pro nás nejdůležitější prioritou, proto se snažíme objednávky vyřizovat vždy rychle a spolehlivě, aby byl náš obkladový kámen co nejdříve u Vás.

Doufáme, že budete s naším výrobkem spokojeni a že jej doporučíte dalším zájemcům. Budeme rádi, když nás ohodnotíte v recenzích a přiložíte fotky již nalepeného obkladu.

Kdyby jste potřebovali s čímkoliv poradit nebo pomoci, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře, na e-mailové adrese FalesnyKamen@seznam.cz , nebo na tel. +420 608 372 678

Partnerský web: www.garazeakotce.cz